MELD JE AAN VOOR SIDW18

Het kan nog net, we hebben de laatste 20 plaatsen opengesteld voor de last minute aanmelders.

Voor wie zijn die plekken? Voor Limburgse professionele spillen en/of hun vrijwillige buddy's, want voor en door hen wordt de netwerkconferentie georganiseerd. Op maandag om 16.00 uur sluiten we de inschrijvingen... Dus beslis snel en klik op de link:

 

Meld je aan via: https://formulieren.limburg.nl/provincielimburg/spil_in_de_wijk_netwerkconferentie_2018

 

VOL = VOL. Meer info vind je op deze website en via Facebook Spil in de Wijk.

Je bent heel welkom op 21 juni bij Spil in de Wijk 2018 op kasteel Limbricht!

Zie we jou donderdag?

 

Het kernteam SIDW18.


SPIL IN DE WIJK: 21 -6-2018...

Zie hieronder alle workshops die we je aanbieden op SIDW18:


KOM JIJ OOK?

 

Naast een heerlijke dag vol netwerkmomenten en inspirerende speeches bieden we je de keuze uit een variëteit aan workshops. In drie ronden kun je kiezen waar jouw interesse naar uit gaat.
De workshop-poster volgt binnenkort, maar wat dacht jij van...

  • accent op ieders talent
  • design thinking
  • praktijkcase speeltuinwerk
  • aan de slag met positieve gezondheid
  • no credit, game, over!
  • mobiele ontmoetingsplek
  • eenzaamheid, hoe herken je dat?
  • de sociale coöperatie
  • toekomstlabs als instrument
  • nieuwkomers in de wijk
  • spullen om te ruilen of te repareren
  • soep als bindmiddel?

Alle workshops zijn interactief en worden gegeven voor en door de spillen. Daarnaast hebben we een serie Spil-X-Talks in het programma staan. Kies je daarvoor, dan maak je enkele kortere inspirerende presentaties achter elkaar mee! Stof genoeg om daarna weer verder over te praten of meteen maar toe te passen in je dagelijks werk in de Limburgse wijken en buurten. Zien we jou op 21 juni?

En alles gratis voor spillen en hun buddy's. Aanmelden kan nog: doe het graag zo snel mogelijk!


THEMA

 

MAG IK MET JE MEEDOEN?

LOCATIE 2018: de Burcht en het binnenplein van Kasteel Limbricht, Allee 1, 6141 AV Limbricht

DAG en TIJD: donderdag 21 juni 2018, ontvangst om 8.30 uitzwaaien om 18.00

PROGRAMMA:

Spillen,
Jullie zijn meer dan welkom om bij te dragen, te genieten, elkaar te inspireren en te ontmoeten.

Mogen jullie meedoen? Ja natuurlijk. Het is een cadeautje van ons voor jullie, Spillen in de Wijk.

 

Heb je de aanmeld-link en informatiemail al gehad? Neem je ook een buddy (vrijwilliger) mee?
Meld je gauw aan en doe met ons mee.

Tot de 21e juni 2018,

 

Bianca, Sami, Angelique, Susan, Francois, TwanV, Hans, Sandy, Annemarie, TwanS, Jacky en Doenja


2018: MEER WETEN / CONTACT ?

 

Organisatieteam 2018 is vol aan de slag, heb je vragen, mail naar info@spilindewijk.nl.

Of neem contact op met een van ons:

  • SITTARD-GELEEN: Annemarie Janssen; annemarie.janssen@sittard-geleen.nl
    of Francois Mostard; francois.mostard@sittard-geleen.nl 
  • HEERLEN: Susan Hurenkamp; s.hurenkamp@heerlen.nl 
  • MAASTRICHT: Bianca Vaessen; bianca.vaessen@maastricht.nl 
  • WEL.KOM: Sami Sezin; s.sezin@welkom.nu
  • WONEN LIMBURG: Twan Vincken; twan.vincken@wonenlimburg.nl 
  • VVKL: Jacky Relouw; j.relouw@vkkl.nl 
  • PIW: Hans Zeegers; hzeegers@piw.nl 
  • ROERMOND: Saskia Zijlstra; saskiazijlstra@roermond.nl
  • PROVINCIE LIMBURG: Angelique Hendriks; ach.hendriks@prvlimburg.nl
    of Sandy Penders-Janssen; slg.janssen@prvlimburg.n

Namens team SIDW18, moderator / dagvoorzitter / projectleider: JADOEN: Doenja Urlings.


JA ... SPIL IN DE WIJK 2018 !!!

 

Hallo Spillen ...

 

De kogel is door de kerk!

We gaan definitief door met het organiseren van SPIL IN DE WIJK 2018 (SIDW18).
Reserveer alvast donderdag 21 juni 2018 in jullie agenda, want we gaan er die dag -samen met jullie- weer een mooie langste dag van het jaar van maken. Meer info volgt. Tot gauw!

 

Twan en Twan, Annemarie, Bianca, Saskia, Doenja, Angelique, Susan, Sami, Jamila en Francois.