2018: MEER WETEN / CONTACT ?

 

Het organisatieteam 2018 kun je bereiken via een mail naar info@spilindewijk.nl.

Of neem rechtstreeks contact op met een van ons:

  • SITTARD-GELEEN: Francois Mostard; francois.mostard@sittard-geleen.nl
    of Annemarie Janssen; 
    annemarie.janssen@sittard-geleen.nl
  • HEERLEN: Susan Hurenkamp; s.hurenkamp@heerlen.nl 
  • MAASTRICHT: Bianca Vaessen; bianca.vaessen@maastricht.nl 
  • WEL.KOM: Sami Sezin; s.sezin@welkom.nu
  • WONEN LIMBURG: Twan Vincken; twan.vincken@wonenlimburg.nl 
  • VVKL: Jacky Relouw; j.relouw@vkkl.nl 
  • PIW: Hans Zeegers; hzeegers@piw.nl 
  • ROERMOND: Saskia Zijlstra; saskiazijlstra@roermond.nl
  • PROVINCIE LIMBURG: Angelique Hendriks; ach.hendriks@prvlimburg.nl
    of Sandy Penders-Janssen; slg.janssen@prvlimburg.nl

Namens team SIDW18, moderator / dagvoorzitter / projectleider: JADOEN: Doenja Urlings.