2017: MEER WETEN / CONTACT ?

 

Hey!

 

Heb je nog vragen aan het organisatieteam 2017; mail naar info@spilindewijk.nl.

Of neem contact op met:

  • SITTARD-GELEEN: Annemarie Janssen; annemarie.janssen@sittard-geleen.nl
    of Francois Mostard; francois.mostard@sittard-geleen.nl 
  • HEERLEN: Susan Hurenkamp; s.hurenkamp@heerlen.nl 
  • MAASTRICHT: Bianca Vaessen; bianca.vaessen@maastricht.nl 
  • ROERMOND: Saskia Zijlstra; saskiazijlstra@roermond.nl 
  • WONEN LIMBURG: Twan Vincken; twan.vincken@wonenlimburg.nl 
  • PROVINCIE LIMBURG: Martijn Rumpen; mf.rumpen@prvlimburg.nl
    of Yvonne van de Berg; yhs.van.de.berg@prvlimburg.nl 

Schroom niet! We geven de mooie ontmoetingen van 21 juni 2017 graag een vervolg.

 

Hartelijke groet,

namens team Spil in de Wijk,

Doenja Urlings - JADOEN (projectleider / moderator).